УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В України з'явився новий адвокат

222
В України з'явився новий адвокат

У Парламенті Великобританії підтримують прагнення України до отримання членства в Європейському Союзі й закликають до швидкого проведення переговорів щодо нової Посиленої угоди між Україною і ЄС, яка має ґрунтуватися на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції. Про це йдеться в парламентській заяві щодо України, оприлюдненій у Парламенті Великобританії 11 березня в присутності міністра закордонних справ України Володимира Огризка, який перебуває в Лондоні з робочим візитом, повідомляє прес-служба МЗС.

Видео дня

У парламентській заяві, зокрема, наголошується істотний прогрес України в її демократичному розвитку, вітається недавнє успішне завершення переговорів з приводу вступу України до Світової організації торгівлі, наголошується вагомий внесок України в зміцнення безпеки в євроатлантичному регіоні й результативність її активної співпраці з НАТО.

Британські парламентарії сподівається на посилення й підйом на новий рівень відносин між Україною й НАТО за результатами Бухарестського саміту в квітні 2008 року. Депутати Палати Общин також закликали Верховну Раду України продовжувати втілення програми політичних, соціально-економічних і правових реформ.

Заяву підтримали три парламентські партії: консервативна, лейбористська і ліберально-демократична.

Нагадаємо, що 6 березня Верховна Рада прийняла постанову щодо НАТО. Згідно з документом, Україна стане членом НАТО лише після проведення всеукраїнського референдуму. 5 лютого Україна стала членом СОТ. У середині лютого наша країна розпочала переговори про створення ЗВТ з ЄС. За словами комісара ЄС із торгівлі Пітера Мендельсона, переговори будуть тривалими. Чиновник відмовився назвати терміни завершення переговорів.