УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ПР не стане гальмом на шляху України до СОТ

201
ПР не стане гальмом на шляху України до СОТ

ПР підтримає ратифікацію документів щодо СОТ. Про це заявив народний депутат від ПР Олександр Стоян, повідомляє ИМК.

Видео дня

Стоян нагадав, що в 2006 році ПР підтримала законопроекти, необхідні для вступу до СОТ. «Якщо пригадати 2006 рік, коли ми були при владі й мали більшість у парламенті, то лише завдяки нам було протягом півтора місяців прийнято всі закони щодо СОТ. Тоді ми фактично 300-ми голосами підтримали всі закони, ухвалення яких було необхідне для вступу України до СОТ», - нагадав політик.

Стоян впевнений, що й цього року Партія регіонів голосуватиме за ратифікацію всіх документів, необхідних для вступу України до Світової організації торгівлі. «Я гадаю, що Тимошенко права, й Партія регіонів підтримає в парламенті ратифікацію», - зазначив він.

Як повідомляв «Оглядач», сьогодні прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в ході 12-го засідання Ради з питань співпраці між Україною і ЄС запевнила представників Європейського Союз, що Верховна Рада забезпечить швидку ратифікацію всіх документів, необхідних для вступу України до Світової організації торгівлі.

Вона прогнозує, що за ратифікацію необхідних документів український парламент проголосує конституційною більшістю.

Нагадаємо, що 5 лютого Україна приєдналася до СОТ. Згідно з протоколом про приєднання, парламент має ратифікувати пакет документів, необхідний для членства у СОТ до 4 липня.