УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Директор підприємства присвоїв два мільйони

231
Директор підприємства присвоїв два мільйони

Працівники податкової міліції Чернігівської області виявили факт ухилення від сплати податків і присвоєння коштів у особливо великих розмірах директором одного з підприємств.

Видео дня

Як повідомляє УНІАН, під час розслідування кримінальної справи встановлено, що службові особи одного з підприємств області уклали з чернігівським банком угоду факторингу, згідно з якою в факторинг було прийнято низку суб'єктів господарювання, – дебіторів позичальника. Зловживаючи службовим становищем, вони внесли до офіційних документів неправдиві відомості про дебіторів та отримали від банку близько 1 млн грн. Ці гроші використали у фінансово-господарській діяльності, і в банк не повернули. Крім того, працівники податкової міліції виявили факт ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах (більше 1 млн грн.) директором цього ж підприємства.

Правопорушнику пред'явлено звинувачення за чотирма статтями Кримінального кодексу України. Кримінальну справу передано до суду.

Від початку року працівники податкової міліції Чернігівської області виявили 38 злочинів, із них 28 – важкі й особливо важкі. До суду направлено 13 кримінальних справ. Податкова міліція забезпечила надходження до держбюджету 7,4 млн грн, що на 54 % більше, ніж за відповідний період минулого року.