УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

КПУ підтримає Юлію Тимошенко

270
КПУ підтримає Юлію Тимошенко

Комуністична партія України підтримає ініціативу Юлії Тимошенко про перехід України до парламентської республіки. Про це заявив народний депутат від КПУ Олександр Голуб, повідомляє ИМК.

Видео дня

За його словами, комуністична партія висувала схожі ініціативи ще рік тому. «Комуністична партія ще рік тому пропонувала такий законопроект. Абсолютно очевидно, що інститут Президента себе не виправдав, і він фактично є джерелом корупції і нестабільності в країні, і ми вважаємо, що парламентська республіка - це більш демократичне керівництво, оскільки саме парламент представляє більшість політичних сил, напрямків і партій» - зазначив він.

«Якщо це не гра з боку Тимошенко в протистоянні з Президентом, то ми, в принципі, зможемо протягом кількох місяців внести зміни до Конституції. Принаймні, голоси комуністів, Партії регіонів, Тимошенко і Блоку Литвина для цього вистачить» - підкреслив народний депутат.

Голуб не виключає, що ініціатива Тимошенко віднайде підтримку й у частини депутатів від НУ-НС.

Як повідомляв "Оглядач", у неділю прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що ВР має шанси пройти лише той варіант змін до Конституції, який передбачатиме перетворення України на парламентську республіку.