Ющенко зробить із Севастополя цивільне місто

177
Ющенко зробить із Севастополя цивільне місто

Президент України Віктор Ющенко створив робочу групу, якій запропонував підготувати пропозиції щодо використання після 2017 року інфраструктури Севастопольської бухти в цивільних цілях, перепрофілювання та модернізації логістичної, в тому числі портової, інфраструктури.

Видео дня

Як пише "Новинар" це визначено указом Про додаткові заходи щодо соціально-економічного розвитку міста Севастополя, який Ющенко підписав у п'ятницю. Текст оприлюднено на офіційному сайті Президента.

Співголовами робочої групи призначені перший віце-прем'єр Олександр Турчинов і голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин. У тижневий термін вони повинні внести пропозиції щодо персонального складу групи.

Робочій групі доручається підготувати і подати в двомісячний термін в установленому порядку пропозиції щодо поглиблення транскордонного співробітництва в Причорноморському регіоні, спрямованого, зокрема на реалізацію проектів (програм) щодо вирішення проблем екологічного характеру, в тому числі пов'язаних з розливом нафти в басейні Чорного моря.

Крім того, робочій групі доручається внести пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку в місті енергетичного машинобудування, суднобудування, транспортного комплексу, харчової промисловості та житлового будівництва.

Робоча група також вивчить, та й внесе свої пропозиції з питань забезпечення зайнятості населення та зменшення рівня безробіття в місті; покращення доступу мешканців міста до інформації, зокрема, шляхом розвитку і розширення мережі ретрансляторів.

Група буде розробляти проекти відповідних законодавчих актів.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як повідомлялося, 69,9% жителів Криму вважають, що дія угоди між Україною і Російською Федерацією про базування Чорноморського флоту РФ до 2017 року має бути продовжено.

Російське керівництво зробить все, щоб продовжити термін перебування Чорноморського флоту РФ в Криму після 2017 року.