УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Bloomberg вважають, що світова криза закінчилася

273
У Bloomberg вважають, що світова криза закінчилася

Минулого тижня ринки країн світу, що розвиваються, дружно пішли в зростання. Український ринок акцій не став виключенням — індекс ПФТС зріс на 9,3%.

В одному з найвпливовіших інформагентств світу — Bloomberg — працюють оптимісти, пише "Дело".

Такий висновок напрошується після того, як у розпал світової фінансової кризи інформагентство заявило про закінчення домінування «ведмежих» настроїв на фондових ринках країн, що розвиваються. Думки експертів Bloomberg ґрунтувалися на динаміці зростання індексу MSCI Emerging Markets, який з минулого вівторка по четвер зріс на 23%.

Нагадаємо, що цей індикатор визначається на основі динаміки фондових ринків 27 країн з економікою, що розвивається (Україна до цього індексу не входить). Основною причиною такого впевненого зростання є рішення ФРС США надати кредити Бразилії, Мексиці, Сінгапуру й Республіці Корея на суму 120 мільярдів доларів. А також щедрість Міжнародного валютного фонду, який пообіцяв роздати «нужденним» країнам 200 мільярдів доларів. Найбільше зростання продемонстрував російський ринок акцій — індекс РТС за минулий тиждень зріс на 40,7%. У лідерах зростання опинилася також Південна Корея — акції, що входять до індексу Kospi, подорожчали в середньому на 18,7%.