УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко обіцяє розібратися, хто «попустив» гривню

174
Тимошенко обіцяє розібратися, хто «попустив» гривню

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що спробує розібратися з валютними махінаціями на падінні гривні. Про це вона заявила у вечірньому ефірі "5 каналу".

"Я вважаю категорично неприпустимим те, що сталося з гривнею в останній тиждень. Я вважаю, що для цього не було жодних об'єктивних підстав і що це було просто руйнуванням нормального, стабільного життя в країні. На цьому було здійснено великі спекулятивні махінації, в яких я спробую з Державним фінансовим моніторингом і з податковою ретельно розібратися", - сказала прем'єр.

Тимошенко черговий раз вимагає від голови НБУ Володимира Стельмаха стабілізувати курс гривні. "Щоб люди знали, що в них гривня по 5,50 за долар і вони можуть спокійно прогнозувати й планувати своє життя", - сказала вона. Прем'єр зазначила, що в Нацбанку достатньо золотовалютних резервів для того, щоб забезпечити таку політику.

"І не треба давати заробляти сьогодні на кризі, замість того, що б допомагати країні й людям. Тому що таке падіння гривні обов'язково призведе до інфляції, в якій будуть потім уряд звинувачувати, а вона породжується сьогодні тим, що практично подорожчає весь імпорт. Тому я вважаю, що якщо Нацбанк не справлятиметься з цим завданням, то треба відповідати керівництву Національного банку в парламенті", - підкреслила Тимошенко.