На 80% об'єктів до Євро-2012 зупинені роботи

177
На 80% об'єктів до Євро-2012 зупинені роботи

У головних і резервних містах України, відібраних для проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, зупинені роботи на близько 80% об'єктів, які вже повинні розвиватися і будуватися.

Про це "Радіо Свобода" повідомив заступник голови Національного агентства з підготовки і проведення в Україні Євро-2012 Євген Вілінський.

За його словами, головними причинами цього є вплив економічної кризи, повільне і не завжди правильне ухвалення управлінських рішень.

Вілінський наголосив, що Україна вже сьогодні «не вписується» в терміни будівництва нових об'єктів для Євро-2012 через тривалі процедури отримання необхідної дозвільної документації.

Видео дня

На сьогодні план з підготовки країни до Євро-2012 виконується десь на 60%, а «готовність майже рівна нулю», – зазначив він.

Раніше голова Нацагентства з питань Євро-2012 Євген Червоненко запевняв, що Україна вчасно підготується до проведення Чемпіонату, якщо ухвалять розроблені агентством законопроекти і якщо державна влада сприятиме бізнесу, який бере участь у цій підготовці.

В свою чергу, новий президент Федерації футболу Польщі Ґжеґош Лято у коментарі "Німецькій Хвилі" назвав Німеччину можливим потенційним співорганізатором у проведенні європейської футбольної першості Євро-2012. З такою заявою він виступив за кілька годин після свого обрання на посаду президента федерації.

Польща в будь-якому разі виконає свої обіцянки, сказав Лято: «Але якщо Україна цього не зробить, тоді ми можемо провести турнір разом з Німеччиною».

Німецький футбольний союз досі категорично відхиляв можливість взяти на себе проведення Євро-2012 і висловлював довіру обом організаторам першості.