На Львівщині відкриють клас Степана Бандери

171
На Львівщині відкриють клас Степана Бандери

Сто тисяч гривень передав народний депутат України Віктор Швець на ремонт музею-садиби Степана Бандери в селі Воля-Задеревацька Стрийського району Львівщини, а також тридцять тисяч гривень школі в цьому селі для облаштування класу Степана Бандери, де будуть проводитися виховні уроки національно-патріотичного спрямування, повідомляє "ZAXID.NET".

Видео дня

Під час робочої поїздки на Стрийщину нардеп особисто побував у музеї-садибі родини Бандер в с. Воля-Задеревацька, де зустрівся з її директором Михайлом Балабанським та директором школи Іриною Кушиною.

Завершити реконструкцію музею та відкрити клас Степана Бандери планують до 1 січня 2009 року, приурочивши до 100-річчя з дня народження провідника ОУН.

Музей-садибу Степана Бандери в селі Воля-Задеревацька відкрито в 1993 році в господі, де жили батьки Степана - о. Андрій з дружиною Ярославою та дітьми. Він не є державним музеєм, тому існує виключно на фінансову підтримку Стрийської районної ради та меценатів, зокрема Асоціації промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини.