Семенюк: Луценко може подружитися з "регіоналами"

264
Семенюк: Луценко може подружитися з 'регіоналами'

Голова ФДМ Валентина Семенюк не виключає, що міністр внутрішніх справ Юрій Луценко може "подружитися" з Партією регіонів. Про це вона заявила в інтерв'ю Радіо "Свобода".

Видео дня

"Давайте я спрогнозую. Дай Бог, щоб я ще прийшла до Вас у цю студію, я Вам спрогнозую: зараз велика любов до Юлії Володимирівни, пройде за списком Юлії Володимирівни, через місяці три-чотири буде найбільшим любителем Партії регіонів. Дай Бог, щоб я помилилася”, - заявила керівник фонду

На репліку кореспондента радіостанції про те, що Луценко й Колесников на дух не переносять один одного Семенюк зазначила: "Справа не лише в Колесникові, тут зовсім в іншому справа. А тоді, знаєте, від великої любові до великої нелюбові один крок…".

Як повідомляв "Обозреватель" у суботу, міністр внутрішніх Юрій Луценко заявив, що "Народна Самооборона" веде переговори про створення блоку з Віталієм Кличком (лідером Блоку Кличка - Ред.). Міністр також не виключив, що за списком НС може піти Анатолій Гриценко. Водночас, за інформацією ЗМІ, головний міліціонер може увійти до першої пятірки списку БЮТ на перевиборах.