Коновалюк запевняє: торгівля зброєю держтаємницею не є

216
Коновалюк запевняє: торгівля зброєю держтаємницею не є

Народний депутат від Партії регіонів, голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань з'ясування обставин поставок до Грузії української військової техніки Валерій Коновалюк заявляє, що оприлюднені в мережі Інтернет документи ДК «Укрспецекспорт» не є таємними.

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«Щодо документів, які були в ефірі ще у вересні, то вони не є таємними, тому що стосуються продажу зенітного ракетного комплексу «Бук-М1», а повідомлень про це в українських і не лише друкованих та Інтернет-ЗМІ було більш ніж достатньо. І багато публікацій було зроблено ще до початку створення нашої комісії. Навіть кілька років тому», - зазначив Коновалюк.

Коновалюк вкотре повідомив, що його комісія має намір уже найближчим часом зробити попередній звіт про свою роботу у Верховній Раді. «Я хочу повідомити журналістам, що відгукнулося посольство Росії та Грузії. Ми зробимо виїзне засідання нашої слідчої комісії, і я переконаний, що ми обов'язково знайдемо певні документи й інформацію, які безпосередньо стосуватимуться предмету нашого розслідування», - також повідомив Коновалюк.

Нагадаємо, СБУ порушила кримінальну справу за фактом розголошення державної таємниці в частині експорту зброї Україною. СБУ зокрема вказує на те, що 1 жовтня 2008 року в мережі Інтернет було розміщено копію листа ДК «Укрспецекспорт» із грифом обмеження доступу, а також текст інтерв'ю народного депутата України Коновалюка з коментарем щодо цього документа.

РНБО раніше заявив, що Коновалюк своєю «свідомою брехнею» підриває суверенітет України.