МКП "Чернівцітеплоенерго" дозволили взяти кредит на тепло

705
МКП 'Чернівцітеплоенерго' дозволили взяти кредит на тепло

Сесія Чернівецької міської ради 23 жовтня вирішила передати в заставу на один рік майнові права (кошти) комунального підприємства «Чернівцітеплокомуненерго» для забезпечення його зобов’язань за угодою про надання невідкладної кредитної лінії у сумі 1,5 мільйона гривень в Чернівецькій філії Укрсоцбанку з метою оплати поточної заборгованості за газ.

Видео дня

Борг МКП « Чернівцітеплокомуненерго» за газ становить 2,2 млн грн. Без його погашення підприємство не може отримати ліміти на газ для початку нового опалювального сезону.

В той же час, станом на 20 жовтня, борг населення за послуги теплопостачання становить 5,8 млн грн. За 20 днів жовтня підприємству МКП «Чернівцітеплокромуенерго» вдалося стягнути з боржників лише 619 тисяч гривень.

Для вжиття невідкладних заходів з боргів населення за спожиту теплову енергію у місті створено робочі групи, які до 27 жовтня мають здійснити по квартирний обхід та вручити боржникам під розпис попередження про необхідність погашення боргів за тепло. Групи з числа працівників МКП «Чернівцітеплокомуненрго» мають обійти 109 будинків, працівники ЖРЕПів – 261 будинок, посадовці районних рад – 216 , а чиновники департаменту ЖКГ – 10 будинків.

Персонально про потребу погасити борги на робочих місцях попередять усіх працівників ОДА, обласної ради, мерії, районних рад, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, а також комунальних підприємств. Для цього керівникам цих структур та закладів передані списки боржників, які у них працюють із зазначенням суми боргу.

Міський голова про результати цієї роботи буде проінформований до 30 жовтня.