newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Три чверті американців незадоволені становищем у країні

234
Три чверті американців незадоволені становищем у країні

75 відсотків американців заявили, що їх не влаштовує становище в країні. Такі дані опитування громадської думки, проведеної телеканалом CNN і Opinion Research Corporation, повідомляє AFP.

Видео дня

35 відсотків респондентів, опитаних у період з 17 до 19 жовтня, висловили крайній ступінь незадоволеності ситуацією всередині країни. 40 відсотків учасників опитування повідомили, що частково незадоволені становищем.

Автори дослідження зазначають, що порівняно з аналогічним опитуванням, проведеним на початку жовтня, американці стали позитивніше оцінювати становище всередині країни. Тоді свою незадоволеність ситуацією висловили 80 відсотків респондентів.

Також за минулі два тижні небагато покращав і рейтинг діючого президента США Джорджа Буша. На початку жовтня позитивно оцінювали роботу Буша на посаді президента 23 відсотки респондентів, а 17–19 жовтня таку відповідь дали 27 відсотків учасників опитування.

Під час опитування, респондентів не просили уточнити, з чим саме пов'язана їх незадоволеність ситуацією в країні. Проте соціологи вважають, що основною причиною, що спонукала американців дати таку відповідь, є економічна криза, пише Lenta.ru.