newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Криза знищить в Україні малий бізнес

237
Криза знищить в Україні малий бізнес

Малий бізнес стане головною мішенню поточної фінансово-економічної кризи. «Великий бізнес утримається, а ось що робити малому? Необхідно йому допомогти», - заявив сьогодні в Києві в ході зустрічі прем'єра Тимошенко з представниками економічної еліти банкір Сергій Тигипко.

Видео дня

У зв'язку з цим він розкритикував соціальний популізм уряду. «Як реагує на кризу бізнес? Усі скорочують витрати, а дехто скорочує навіть персонал. А що робить бюджет? Чому немає скорочення витрат? Де наша адміністративна реформа?», - сказав Тигипко, додавши: «Криза – найкращий час для реформ».

«Я впевнений: значне скорочення державних виплат на певні речі бути має», - резюмував Тигипко.

«Для того, щоб збільшувати соціальні виплати, треба спочатку гроші заробити, а економіка їх сьогодні не заробляє… якщо ми заробили 2%, то, даруйте, не маємо права нічого збільшувати», - зазначив також він.

У свою чергу, присутній на зустрічі голова Наглядової ради Національного банку України Петро Порошенко підкреслив: «Ситуація у фінансовій сфері абсолютно контрольована, фінансово-банківська сфера не найслабкіша ланка в нашій економіці», - просто треба «тримати руку на пульсі» й усе буде гаразд.