newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кабмін ще не вирішив, як боротися з кризою

183
Кабмін ще не вирішив, як боротися з кризою

БЮТ заблокував трибуну парламенту, щоб затвердити антикризову програму уряду, яку до парламенту ніхто не подавав. Про це на брифінгу заявив представник Партії регіонів Олександр Єфремов, коментуючи останні події в парламенті.

Видео дня

«Ми бачили, що БЮТ заблокував роботу парламенту. На наше запитання, чому вони блокують роботу парламенту, вони сказали, що поки не розглядатиметься питання щодо антикризової програми, яку розробляє Кабмін, ми не дамо працювати парламенту», - розповів він.

Коли ж я сказав: «Дайте нам цю програму, ми її розглянемо», виявилося, що програми немає. Така парадоксальна ситуація, що трибуна блокується заради програми, але програми немає", - зазначив Єфремов.

Він також сказав, що БЮТ не зміг повідомити, скільки планує блокувати трибуну, але програми уряду ще немає навіть у комітетах.

Нагадаємо, що сьогодні фракція БЮТ черговий раз заблокувала трибуну парламенту. За словами лідера БЮТ Івана Кириленка, "тимошенківці" блокуватимуть парламент, допоки Рада не проголосує за антикризову програму уряду.