Вчителька, яку обматюкав учень, виграла в нього 400 грн

800
Вчителька, яку обматюкав учень, виграла в нього 400 грн

Маріупольська вчителька Тетяна Носко виграла судовий позов проти учня 11 класу, який обматюкав її на уроці. Орджонікідзевський районний суд Маріуполя зобов'язав старшокласника вибачитися перед викладачем у присутності всієї школи, а його батьків - заплатити за моральну шкоду.

У ролі позивача перед суддями виступила відома в місті вчителька й лауреат міського конкурсу "Вчитель року", викладач української мови й літератури загальноосвітньої школи №41 Тетяна Дмитрівна Носко. Приводом для звернення до судової інстанції з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації стала витівка старшокласника. У відповідь на зауваження вчительки на уроці із приводу нібито забутого вдома зошита учень вибухнув на адресу викладача матом, пославши "куди треба".

Видео дня

Тепер батьки старшокласника зобов'язані виплатити педагогу грошову компенсацію за моральну шкоду у сумі 1000 гривень.

"Я не ставила мету матеріально покарати цю родину. Мама цього підлітка - пенсіонерка, батько незрозуміло чим займається, до суду не з'явився, уникає зустрічей із мною. Тому я попросила суддів обмежитися символічною компенсацією - лише в 400 гривень", - розповіла Тетяна Носко.

За розпорядженням міськуправління освіти випадок у школі №41 став темою відкритих уроків, які пройшли у всіх 68 школах Маріуполя.