Ющенко зекономив на телевізорах для ветеранів

177
Ющенко зекономив на телевізорах для ветеранів

Напередодні Дня Перемоги Президент України Віктор Ющенко провів у Вінниці зустріч із ветеранами Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил України. Зустріч відбулася на території штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

Видео дня

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Глави держави.

Глава держави привітав ветеранів із Днем Перемоги. «Бажаю вам доброго міцного здоров’я на багато-багато років. Спасибі вам за перемогу, честь і славу», — сказав Віктор Ющенко.

Президент України відзначив, що покоління, яке брало участь у Другій світовій, зберегло для України найцінніше — її свободу. «Тепер наш великий обов’язок — зробити все можливе, щоб допомогти і оберегти вас», — підкреслив він.

Віктор Ющенко також відзначив, що гордістю Вінниччини є 125 подолян, які за подвиги у Великій Вітчизняній війні удостоєні звання Героя Радянського Союзу. «Сьогодні з особливою шаною згадую ваших земляків — Миколу Сищикова, Івана Ковальова — Героїв Радянського Союзу», — зазначив Президент.

Слова вдячності за активну громадську позицію Глава держави висловив ветеранським організаціям Вінниччини.

Присутні вшанували пам’ять полеглих у боях хвилиною мовчання.

Також, як повідомляє УНІАН, з нагоди свята Президент України подарував ветеранам 50 телевізорів виробництва вінницької фірми «Альпарі».

Ющенко відвідав Вінницьке відкрите акціонерне товариство «Володарка».

Глава держави оглянув виробничі цехи підприємства – розкрійний цех, цех виробництва костюмів та зразків готової продукції.

Спілкуючись із працівниками підприємства, Віктор Ющенко відзначив, що «Володарка» є хорошим зразком для інших підприємств галузі, адже її продукція експортується до багатьох країн Європейського Союзу. «Сьогодні головне – не як виробити продукцію, а де її продати», – сказав Президент. За його словами, єдиний спосіб для України закріпитися на міжнародному ринку – це стати членом СОТ. «Ми повинні думати про те, як наші можливості продемонструвати за межами України», – наголосив Глава держави.