Комуністи закликають обшукати "майданутого" президента

198
Комуністи закликають обшукати 'майданутого' президента

Симоненко каже, що за указами Ющенка виборів не буде. Відеосюжет

Видео дня

(відео "5 каналу")

Фракція КПУ пропонує терміново провести обшуки в кабінетах Секретаріату Президента України й здійснити виїмку документів «із підготовки провокації», тобто, заяв керівника служби з питань діяльності правоохоронних органів Секретаріату Президента Валерія Гелетея про підготовку замахів на відомих політиків.

Як передає УНІАН, про це заявив сьогодні на засіданні Верховної Ради V скликання член фракції КПУ Петро Цибенко.

За його словами, КПУ звертається до генерального прокурора Святослава Пискуна, до всіх керівників компетентних органів із вимогою «негайно порушити кримінальну справу за фактом і на підставі зроблених Гелетеєм заяв і провести всебічне розслідування».

Як сказав П.Цибенко, послухавши В.Гелетея, складається враження, що він «начитався детективного ширвжитку».

За його словами, «оприлюднений план так званого замаху, склеєний і зібраний по сміттєвих кошиках, клаптиках, із хрестиками, стрілками, питаннями проти прізвищ бойових друзів і подруг Президента, нічого не викликає окрім жалю й сміху». «Не вистачало тільки черепа й кісток на всіх цих одкровеннях», - сказав депутат.

П.Цибенко заявив, що звинувачення в причетності членів коаліції й керівників МВС до підготовки замаху на лідерів опозиції - це «груба політична провокація, ноги якої ростуть із подій, пов`язаних із діоксиновою справою 2004 року».

За його словами, «сценаристами й замовниками є ті самі високопоставлені президентські чиновники й ті, хто перебував у його найближчому оточенні».

На думку П.Цибенка, останні події свідчать про те, що «ці вершники без голови готові на все заради захоплення влади в країні, в тому числі й на організацію замаху на своїх же майданутих соратників».

Він нагадав вислів Юліуса Фучика: «Люди, будьте пильні!».

Нагадаємо, сьогодні СБУ почала розглядати заяви Гелетея. Не пізніше, як через 10 днів СБУ має або розпочати карну справу, або відхилити підозри.