Регіонали захищатимуть Станік у Страсбурзі

246
Регіонали захищатимуть Станік у Страсбурзі

Фракція Партії регіонів вивчає можливість звернення до Міжнародного суду в Страсбурзі щодо фактів порушення прав людини, що мають місце з боку представників Секретаріату Президента України стосовно суддів Конституційного Суду.

Видео дня

Як передає УНІАН, про це сказав сьогодні на засіданні Верховної Ради депутат цієї фракції Василь Ядуха.

За його словами, остаточне рішення з цього питання буде прийнято найближчим часом.

В.Ядуха підкреслив, що у Партії регіонів викликають обурення заяви заступника глави Секретаріату Президента Ігоря Пукшина про те, що судді Конституційного суду Сюзанна Станік та Валерій Пшеничний не мають права виконувати своїх обов’язків у КС, бо вони звільнені, і навіть можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності у разі виконання ними цих обов’язків.

В.Ядуха зазначив, що «подібні заяви є класичним прикладом грубого, примітивного та злобно-агресивного настрою деяких представників оточення Президента, представників опозиції».

Він зазначив, що необхідно згадати стару народну мудрість: «не шукайте тріску в чужих очах, маючи великі колоди у власних».

В.Ядуха закликав народ України зрозуміти, що всі заяви представників опозиції «породжені одним мотивом – бажанням повернутись у владні кабінети будь-якою ціною і будь-якими методами».

Він зазначив, що «політичні діячі - не шамани на Майдані, а ефективні урядовці та державні менеджери. Містиці та революційній риториці ми протиставляємо реальні справи і результати, політичній тріскотні та параду амбіцій – прагматичні та ефективні шляхи виходу з будь-яких криз, революційним авантюрним і піар-прожектам – копітку системну роботу на користь нації».