Президент скликає РНБО з приводу виборів (Доповнена)

Президент скликає РНБО з приводу виборів (Доповнена)

У п’ятницю, 18 травня, о 14.30 під головуванням Президента України відбудеться засідання Ради національної безпеки та оборони України з чергових та позачергових питань.

Видео дня

Про це повідомив сьогодні Секретар РНБО Іван Плющ, інформує прес-служба Глави держави.

фото пресс-служба Президента Украины

За його словами, у порядок денний засідання внесено три пункти: два з актуальних проблем у сфері національної безпеки та питання щодо врегулювання політичної ситуації в державі.

«Приведення останніх подій та ініціатив у нашому політикумі до спільного знаменника є одним із першочергових завдань. Над цим мають працювати всі державні інституції, передусім ті, керівники яких представлені в РНБО», — сказав Плющ.

Він відзначив, що пошук шляхів виходу із затяжної кризи в державі на сьогодні є пріоритетом РНБО.

«Такий акцент зробив Президент, і тут не може бути подвійних тлумачень. Адже поки ми не виборсаємося з болота політичної невизначеності, не може бути й мови про впровадження програм розвитку країни. Спочатку наведемо лад у думках і діях, а потім на тверезу голову почнемо працювати над втіленням стратегічних цілей», — зазначив Секретар РНБО.

На думку Плюща, чергове засідання РНБО покаже рівень конструктиву, який є на сьогодні у владі.

«Якщо ж він виявиться недостатнім, сподіваюся, відверта дискусія в п’ятницю додасть державницької аргументації в деякі тривалі політичні суперечки, котрі лише сповільнюють необхідні для країни процеси», — наголосив Секретар РНБО.

Нагадаємо, цими днями у Києві працює Робоча група з підготовки дострокових парламентських виборів, яка має сьогодні представити результати своєї діяльності Президентові і прем’єр-міністру.