Комуністи вимагають участі у виборах не менше 51% населення

Комуністи вимагають участі у виборах не менше 51% населення

Комуністична партія вимагає запровадження запобіжної фальсифікаціям норми, коли будь-які вибори мають вважатися такими, що відбулися тільки за умов участі у них не менш ніж 50% громадян від реєстрового списку, тобто тих, хто має право голосу.

Видео дня

Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко, повідомили «Обозревателю» у прес-службі Компартії.

фото ОБОЗТакож лідер комуністів зазначив, що практика політичного життя довела необхідність доповнення Конституції нормою про можливість саморозпуску Верховної Ради і прийняття нею на цій підставі рішення про дострокові вибори.

«Ще одне питання, без вирішення якого сьогодні в Україні неможливо забезпечити політичну структуризацію парламенту у відповідності з політичними уподобаннями та вибором суспільства — це прийняття закону про імперативний мандат. Незважаючи на галасливі заяви з боку представників так званої опозиції про необхідність прийняття відповідного закону та введення імперативного мандата в повному обсязі, вони відмовляються розглядати цю проблему і фактично бойкотують прийняття рішення», — наголосив він.

Симоненко заявив, що робоча група, через «небажання та саботаж президентської сторони і деструктивних політичних сил, які називають себе опозиційними», практично не змогла погодити жодного принципового питання щодо розв’язання кризової ситуації у правовій площині та на засадах Конституції і законів України.

«Саме таку думку поділяють члени Коаліції національної єдності і саме ці проблеми мають стати предметом обговорення під час зустрічей Президента, прем’єра та членів робочої групи», — заявив лідер КПУ.

Про засідання Робочої групи детальніше дізнайтеся тут.