Невдовзі в Україні відкриють переший кінотеатр IMAX

177
Невдовзі в Україні відкриють переший кінотеатр IMAX

Перший в Україні кінотеатр IMAX відкриється в ТРЦ «Блокбастер» у грудні 2007 року. Про це повідомляють в компанії IMAX.

Видео дня

Як зазначається в повідомленні, зараз ведуться роботи зі створення нового комплексу розваг «Блокбастер» на Петрівці, в якому за участю кінокомпанії «Тріумф» відкриється кінотеатр IMAX.

У кінотеатрі демонструватимуться голлівудські блокбастери з новою якістю зображення й звуку IMAX, а також освітні та розважальні документальні фільми IMAX як у форматі IMAX 2D, так і IMAX 3D.

Витрати на створення кінотеатру IMAX у середньому зазвичай вищі 3 млн. дол., не враховуючи вартості землі, й, залежно від ринку, оператори розраховують окупити свої інвестиції протягом трьох років.

Серед хітів минулих років у форматі IMAX DMR можна відзначити наступні фільми: «Матриця: Революція», третя й четверта частини фільмів про Гарі Поттера, «Бетман: Початок», «Людина-павук-2», «Повернення Супермена», «300 Спартанців». Зараз у релізі знаходиться «Людина-павук-3», а в липні 2007 р. до виходу готується фільм «Гарі Поттер і Орден Фенікса», 20 хвилин якого демонструватиметься у форматі IMAX 3D.

За даними компанії, відкриття другого кінотеатру IMAX в Україні заплановане також спільно з кінокомпанією «Тріумф», місце ще не визначено.

УНІАН