Донбас благає Піскуна розібратися з беззаконням

180
Донбас благає Піскуна розібратися з беззаконням

Жителі Донецької області звертаються до генерального прокурора України Святослава Піскуна з проханням розібратися з фактами порушення прав громадян регіону і корупції місцевих правоохоронних органів.

Видео дня

Таке прохання сьогодні, 15 травня, на прес-конференції оприлюднили Наталія Пірго (м. Маріуполь), Надія Грицевич (м. Макіївка), Зінаїда Биховець і Ганна Ручицина (м. Дружківка), Ганна Довгоброд (м. Селидове).

«Ми сподіваємося, що Святослав Михайлович розбереться в ситуації», - сказала Н.Пірго.

Мешканки Донецької області повідомили, що за захистом своїх прав від тиску й переслідування з боку правоохоронних органів регіону вони зверталися до Президента України Леоніда Кучми, прем`єр-міністра України Віктора Януковича й зараз – до Президента України Віктора Ющенка.

«Президент В.Ющенко давав вказівки Генеральній прокуратурі й МВС розібратися в ситуації, але всі справи блокуються в Донецьку, де продовжується корупція й беззаконня», - повідомила Н.Пірго.

При цьому за її словами, місцева влада й правоохоронні органи намагаються перешкоджати їх зверненню по допомогу до центральних органів державного управління.

У Г.Довгоброд зґвалтували малолітніх онуків (хлопчика 6 років і дівчинку 8 років), злочинці не покарані.

З.Биховець позбавлено громадянства на підставі рішення суду, звільнено з роботи, суд її поновив, але рішення суду не виконується.

Н.Грицевич і її сина побили міліціонери й родичі тих, кому вона позичала гроші. Злочинці не покарані.

Н.Пірго із сином позбавлені купленої квартири через незаконне втручання місцевої прокуратури.

Г.Ручицина – інвалід другої групи. Не може добитися справедливих регресних виплат до пенсії. Суд відмовляє в проведенні бухгалтерської експертизи.

УНІАН