Вінський запровадив "телеграфну демократію"

228
Вінський запровадив 'телеграфну демократію'

Депутати фракції «Справедливість» Черкаської міської ради сформулювали новий політичний термін – «телеграфна демократія», у запровадженні якої звинуватили Блок Юлії Тимошенко та, зокрема, одного з лідерів БЮТ Йосипа Вінського. Звернувшись з відкритим листом до лідера Блоку, депутати-екс-бютівці повідомляють, що членам фракції «Справедливість» надіслано термінові телеграми, в яких повідомлялось, що вищим керівним органом Блоку Юлії Тимошенко розглядатиметься питання про дострокове припинення їхніх повноважень як депутатів місцевої ради. Ніякого натяку на те, коли слухатиметься це питання і чи буде воно вирішуватись на відкритому з`їзді чи на таємній нараді, - у телеграмах не містилось. Відправник лише запропонував «свої пояснення надсилати за адресою: 01133, м. Київ, а\с 81». «Тобто „забувши” вказати дату проведення з`їзду і запросити на нього, нас, депутатів місцевої ради, відіслали до ...абонентської скриньки, куди дозволили сповідатись, знову не вказавши у який термін», - обурюються автори звернення, зазначаючи, що вершиною цинізму є те, що за дорученням Ради БЮТ телеграму підписав Йосип Вінський – людина, яка не має жодного морального права говорити про застосування імперативного мандату до будь-кого з депутатів, поки сам Вінський не складе свій мандат.

Видео дня

Черкасці звертаються до Тимошенко «як прибічника справедливості». «Нам важко повірити, що Ви особисто благословили всю цю „телеграфну демократію”. Ми хотіли б особисто від Вас дізнатися, чи відомо Вам про ці телеграми, і чому відкрите спілкування підміняється формальними повідомленнями? Хто ховається за абонентською скринькою, чиї можливості відверто прирівняні до з`їзду БЮТ? Бо саме скриньці, а не з`їзду ми маємо щось пояснювати, - вочевидь, вона й вершить людські долі», - констатують члени фракції «Справедливість» Черкаської міської ради. Вони вимагають, аби їх запросили на з’їзд, на якому розглядатиметься питання про дострокове припинення повноважень і пов’язують бажання позбавити їх депутатських мандатів з тим, що колишній голова фракції «Справедливість», а нині міський голова Черкас Сергій Одарич знов наступив на бютівський бізнес. «Інакше як пояснити те, що член виконкому Черкаської міської ради від БЮТ Володимир Шабанов був єдиним серед членів виконкому, хто виступав проти розгорнутої днями кампанії по демонтажу незаконно встановлених ігрових автоматів, чим намагався не дати міському голові навести порядок на вулицях міста. Примітно також, що нелегальний гральний бізнес розквітнув у Черкасах влітку 2006-го року, коли містом керував секретар Черкаської міської ради, член фракції БЮТ Анатолій Каленчук», - констатують депутати фракції.

П.С. Коли інформація була готова до друку з Черкас надійшла інформація проте, що депутати-бютівці на сесії міської ради намагалися позбавити посади заступника міського голови Артура Савіна, який опікується проблемою демонтажу незаконно встановлених ігрових автоматів