Кириленко радить не вірити Плющу, бо він потрібен для іншого

Кириленко радить не вірити Плющу, бо він потрібен для іншого

Кириленко каже, що вже майже створив демблок з усіх бажаючих. Відеосюжет

Видео дня

(відео "5 каналу")

Лідер «Нашої України» В’ячеслав Кириленко закликав не вірити заявам Івана Плюща про створення широкої коаліції, бо в новопризначеного секретаря РНБО інша місія.

фото PHL

«Це досвідчена людина. Плющ зможе переконати всіх, від кого залежить доля виборів, виконувати Указ Президента. В цьому полягала мотивація Президента, щоб призначити його на посаду секретаря РНБО», — зауважив Кириленко.

Що стосується майбутньої коаліції, то, за словами лідера НУ, в цьому випадку рішення приймає партія, а не секретар РНБО. За словами Кириленка, вони унебезпечаться від створення коаліції, якщо внесуть до угоди про створення блоку пункт, який передбачає створення коаліції на базі партій з блоку НУ та блоку Юлії Тимошенко.

Кириленко вважає, що вибори відбудуться в липні, хоча, за його словами, Робоча група ще не узгоджувала дату виборів. Це вирішено зробити після того, як будуть завізовані усі необхідні законопроекти. «Лише тоді ми зможемо говорити про дату виборів. Безумовно, це буде липень місяць», — заявив Кириленко.

За його словами, вже домовлено, що у випадку перенесення дати виборів «Наша Україна» піде у блоці з «Народною самообороною» та «Українською правицею». «Ми на завершальній стадії», — зауважив Кириленко. Він зауважив, що вже майже узгоджено питання представництва, а інформацію про це буде оприлюднено лише в день підписання угоди про блок.

Нагадаємо, що сьогодні Іван Плющ заявив про те, що вже відбувається процес створення широкої коаліції.