newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

На залізниці вкрадені 24 болти зупинили рух поїздів

На залізниці вкрадені 24 болти зупинили рух поїздів

На залізницях України продовжується несанкціоноване втручання сторонніх осіб в облаштування залізничного транспорту. Лише за минулу добу зафіксовано кілька випадків, що загрожували безпеці руху поїздів.

Видео дня

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі «Укрзалізниці».

Зокрема, 10 травня на станції Боярка Південно-Західної залізниці машиніст пасажирського поїзда №9 сполученням Київ-Одеса застосував екстрене гальмування, але не зміг запобігти наїзду на дерев’яну колоду завдовжки 70 см та завширшки 50 см, що була покладена на рейки. Внаслідок наїзду пошкоджено два локомотива, а також елементи гальмівної магістралі у двох вагонах. Поїзд був затриманий на 2 з половиною години. Ніхто з пасажирів не постраждав.

Того ж дня на перегоні Ясинувата — Кальміус Донецької залізниці машиністом дизель-поїзду №6071 сполученням Іловайськ — Ясинувата було виявлено крадіжку 12 стикових колійних накладок та 24 болтів, що застосовуються для скріплення рейок. Через крадіжку поїзд був затриманий на півтори години.

Про дані випадки було повідомлено правоохоронні органи.

Як свідчать статистичні дані, у цьому році кількість несанкціонованих втручань порівняно з минулим роком збільшилась майже вдвічі. За перший квартал 2007 року зафіксовано 4 129 випадків, збитки від них склали 1 млн. 620 тисяч гривень. Тоді як за аналогічний період минулого року було зафіксовано 2 311 випадків і збитки від них склали 630 тисяч гривень.

Нагадаємо, на минулому тижні потрапив у аварію «Столичний експрес».