Екс-суддя КС Іващенко погрожує Президентові розправою

243
Екс-суддя КС Іващенко погрожує Президентові розправою

фото PHLЗвільнений суддя Конституційного Суду Володимир Іващенко заявляє, що після аналізу Указу Президента про його звільнення при потребі звернеться до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової та інших інстанцій, щоби захистити свої права.

Видео дня

Про це він сказав у коментарі газеті «Хрещатик».

Згідно його слів, він дізнався про своє звільнення близько 11-ї години під час першої перерви закритого судового засідання КС. Він зараз на лікарняному і тільки нагальність сьогоднішньої судової справи примусила його прийти на роботу.

За його словами, ніяких попередніх розмов про його можливе звільнення з ним не велося. Іващенко зазначив, що наразі не вирішив як діятиме він далі, оскільки зараз йому потрібен певний час, аби оговтатися.

Проте, він вже особисто почав аналізувати Указ Президента з правової точки зору і за потреби звернеться до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової та інших інстанцій, щоб захистили його права.

Як ми повідомляли, сьогодні, 10 травня, Президент Віктор Ющенко звільнив Іващенка з посади судді Конституційного Суду у зв’язку з порушенням присяги.

proUA