newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У дніпропетровського депутата знайшли вдома кулемет

171
У дніпропетровського депутата знайшли вдома кулемет

У Дніпропетровську затримано депутата Кіровської районної ради. Він підозрюється в організації конвертаційного центру.

При затриманні депутат намагався вчинити правоохоронцям опір за допомогою вогнепальної зброї.

Один з депутатів Кіровської райради вже давно потрапив у поле зору правоохоронців. Підозрювалось, що цей чоловік організував великий конвертаційний центр. У перших числах березня депутата затримали співробітники управління боротьби з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом. Сталось це вранці біля будинку, де мешкає підозрюваний. Той вийшов з під’їзду разом зі своїм трирічним сином.

Видео дня

Правоохоронцям потрібно було доставити підозрюваного до прокуратури. Та виявилось, що це не так просто. У депутата був пістолет травматичної дії та вогнепальний карабін «Сайга».

Ще більше правоохоронці здивувались під час обшуку у квартирі підозрюваного. Окрім печаток та документації фіктивних фірм, на базі яких працював конвертаційний центр, знайшли ще шість пістолетів та велику кількість патронів, у тому числі бойових. Та й це було ще не все. Для чого саме потрібен був депутату райради кулемет, він пояснити не зміг.

На думку правоохоронців, чоловіку зброя могла знадобитися, адже він щодня перевозив з банку до своїх клієнтів великі суми грошей. Схоже, його конвертаційний центр діяв не менше двох років.