newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Кілерів Макса Курочкіна вбили прямо в Києві?

Кілерів Макса Курочкіна вбили прямо в Києві?

Cтоличні правоохоронці з’ясовують обставини загадкового злочину, який стався одразу після вбивства російського бізнесмена Максима Курочкіна. 29 березня в Оболонському районі Києва, в лісовому масиві було знайдено згорілу легківку “Рено”. В салоні автомобіля знаходилися обгорілі трупи чоловіка та жінки. Їхні прізвища та причина смерті поки невідомі.

Конфіденційні джерела натякнули, що цим випадком відразу ж зацікавилися правоохоронці, які розслідують кримінальну справу щодо вбивства Курочкіна.

Нагадаємо, що після снайперського пострілу на подвір’ї Святошинського райсуду кілери сіли в «Мазду» й зникли з місця події. Того ж дня цю машину оперативники відшукали на бульварі Лесі Українки.

Очевидно, вбивці мали ще й інший транспорт, на якому й поїхали з бульвару Лесі Українки. Тільки ось чи далеко вони встигли від’їхати? Знавці правоохоронної тематики припускають, що виконавців цього гучного і дорогого замовлення уже немає в живих. Можливо, саме цим пояснюєтся великий інтерес слідчих до знищеного вогнем «Рено»?