Черкаський "рейдер" Губський "краде землю" на Київщині

150
Черкаський 'рейдер' Губський 'краде землю' на Київщині

фото PHLБогдан Губський краде землю в Київській області та займається рейдерством у Черкаській. Про це заявив лідер Партії вільних демократів, депутат Київради Михайло Бродський, виступаючи у вівторок, 27 березня, на прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН. Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, за словами Бродського, не заважає спритним ділкам скуповувати за безцінь ділянки, зокрема в Київській області. Українські селяни, не знаючи реальної ціни землі, погоджуються на дешевий продаж своїх паїв. А після того, як тіньовий володар ділянки одержує необхідну кількість паїв, сільські ради приймають рішення про зміну цільового призначення земель, виводячи їх з сільськогосподарського фонду. Саме так, зауважив Бродський працюють бізнес-структури, наближені до народного депутата Богдана Губського.

Видео дня

Як заявляв раніше секретар парламентського комітету з питань аграрної політики Василь Сільченко, структури, наближені до Губського та ще одного народного депутата з фракції БЮТ Сергія Осики, вже скупили 18 гектарів землі коло Києва. Мета ділків, за словами Сільченка, – не використання землі за призначенням, а перепродаж її за вищими цінами, які зростають з кожним днем.

«Блок Юлії Тимошенко мусить визначитися, де правда: в тому, що БЮТ не дає красти землю, чи в тому, що він захищає та підтримує члена своєї парламентської фракції Богдана Губського», – заявив Михайло Бродський.

фото Виктор Арнаутов/ОБОЗ

Крім того, саме на Богдані Губському лежить відповідальність за здійснення рейдарського захоплення ВАТ «Черкасигаз», вважає Михайло Бродський. Захоплення здійснювалося «за всіма правилами жанру»: із блокадою підприємства, зривом зборів акціонерів, підробкою документів, фальсифікацією протоколу загальних зборів акціонерів, неправомірною зміною реєстратора, багаточисельні судові рішення явно замовного характеру і так далі.

Бродський звернувся до правоохоронних органів з проханням вивчити діяльність згаданого народного депутата. «Також, користуючись нагодою, хочу поцікавитись у Юлії Володимирівни, чи дійсно «справедливість є»?, - риторично запитав Бродський, додавши, - Принаймні це питання цікавить усіх черкаських виборців БЮТ, яких Губський позбавив минулого тижня тепла».