Діля з Положинським задумали новий проект

237
Діля з Положинським задумали новий проект

Вихід побічного доробку чільника гурту НеДіля Едуарда Приступи, себто Ділі,посунуто не невизначений строк.

Видео дня

Попередньо пісняр мітив випустити платівку до зустрічі Зими і Весни, а відтак у неї була й відповідна назва: «Під Стрітення». Однак як на зло, більша частина напрацьованого матеріялу двічі втрачалася через пошкодження у верстаку і митець змушений був відновлювати все з початку.

Нагадаємо, що це кружальце задумане, як така собі добірка стежин для відпочинку голови. Там буде біля півтора десятка награнь, кілька з яких – серед них і відома «Казка для дорослих» – запозичені з попередніх пісенників НеДілі, але в іншому, «розслабленому» прочитанні. Решта речей – суто авторські замальовки пісняра.

Коли побачить свій цей альбом – наразі невідомо, позаяк він повністю вибився з робочого розкладу Ділі. Не зрозуміло також, як тепер називатиметься пісенник: Стрітення вже «проїхали», до Зелених свят теж недовго залишилося. Хіба справа затягнеться до наступного року і тоді стара назва знову буде на часі.

21 березня відбулося офіційне відкриття іменної сторінки гурту НеДіля www.nedilya.com.

Суттєво просунулася справа над спільним доробком Ділі, Сашка Положинського та Ореста Криси з гурту Татхагата. На сьогодні готовими є дев’ять награнь із запланованих тринадцяти. Більше того, до хлопців гостинно долучилася Росава, яка заспівала партію в одній з пісень. Втім, це навряд чи потягне за собою зміни у робочій назві задуму. Нагадаймо, що весь оцей тріумвірат задумано назвати Тричі, а саму платівку – «ПоНеділОк».

Читайте також:

Положинський з Саніним зняли кліп

Сашко Положинський: набридло бути миролюбним та толерантним українцем

Дивіться також дебютний кліп гурту "Очеретяний кіт", відео-роботу гурту "Пропала Грамота"