Томенко розповість про 7 чудес України

288
Томенко розповість про 7 чудес України

Якщо Ви вболіваєте за історію України, то вас звичайно зацікавить Велика Таємниця, яку ми готові Вам відкрити. В четвер, о 13.30 - на "5 каналі", ви зможете дізнатися більше про 7 чудес України.

Видео дня

Якщо детальніше, то це буде прямий ефір з прес-конференції, в якій братиме участь заступник голови Верховної Ради Микола Томенко, але не як один з чільників держави, а як голова загальнонаціональної акції „Сім чудес України”.

Микола Томенко розповідає: „Акція «Сім чудес України» має на меті привернути увагу мас-медіа та громадян до найбільш популярних пам’яток історії та культури України. Адже на наших землях є чимало визначних місць, які стали легендою певного краю, однак досі не відомі для широкого загалу.

«Сім чудес України» є логічним продовженням низки акцій, які проходять вже кілька років, під гаслом „Пізнай Україну!", з метою допомагати відкривати та пізнавати Україну, її неповторні краєвиди, цікаву історію та багаті туристичні і відпочинкові можливості. Такі інформаційно-туристичні акції відбувалися на Полтавщині («Купальські ігри на батьківщині Гоголя»), Чернігівщині („Зоряна осінь в Качанівці” та „Сіверська казка”), Запоріжжі (острів Хортиця), Буковині („Масляна на Буковині”). Найближчим часом заплановано іще ряд інформаційно-туристичних акцій, найперша з яких «Бурштинові легенди” (Рівненщина) відбудеться вже 30-31 березня цього року.

У кожному регіоні нашої країни знайдуться свої сім чудес, які можуть стати не лише предметом досліджень істориків, культурологів, краєзнавців, а й гідно репрезентувати свій край, привернути до нього увагу вітчизняних та закордонних туристів, сприятиме їх ознайомленню з неповторним розмаїттям української культури.

Символічно що фінал всесвітньої акції «Сім чудес світу» цього року співпаде зі святом Івана Купала (07.07.07). Саме під час ХХ Купальських Ігор на батьківщині Гоголя стануть відомими і 7 чудес України, а 24 серпня цього року із цих семи чудес буде обрано «Чудо із чудес України», яке, певен, цілком заслужить зватися 8-м чудом світу. Переконаний, що обрані «Сім чудес України» стануть новими символами нашої держави та її регіонів.„

Читайте також:

7 чудес України: підземелля Луцька

7 чудес України: Херсонес Таврійський