Скандал! Мер звинувачує нардепа в диверсії!

Скандал! Мер звинувачує нардепа в диверсії!

Міський голова Черкас Сергій Одарич звинуватив народного депутата від БЮТ Богдана Губського у прагненні дестабілізувати соціально-економічну ситуацію в Черкасах, повідомляє прес-служба Одарича.

Видео дня

«Відключення від газопостачання котелень КП «Черкаситеплокомуненерго» не було економічно вмотивованим, і спричинене бажанням одного з співвласників «Черкасигазу», народного депутата від БЮТ Богдана Губського дестабілізувати ситуацію в місті», - заявив сьогодні на прес-конференції черкаський голова.

За словами Одарича, на сьогодні рівень проплат за спожитий газ комунальним підприємством «Черкаситеплокомуненерго» складає близько 60%, що є одним з найкращих показників по Україні. Зокрема, рівень платежів за спожитий газ на багатьох українських підприємствах теплокомуненерго складає 1%, 5%, 17%, 19%, а середній показник по Україні наближається до 50%. Міський голова Черкас додав, що значна частина боргів КП «Черкаситеплокомуненего» виникла через заборгованість державного бюджету перед комунальниками, а також через застосування так званого одноставкого тарифу, за якого населення сплачує за опалення помешкань рівними частинами протягом року.

«Упередженість у діяльності посадових осіб ВАТ «Черкасигаз» засвідчує той факт, що котельні відмикалися від газопостачання і після того, як прокурор міста Черкаси вніс протест на дії цього підприємства, - сказав Сергій Одарич. – Виконувач обов’язки голови правління ВАТ “Черкасигаз” Сергій Черніков не лише проігнорував припис прокурора про відновлення постачання газу на котельні міста, але й не зупинив подальших відключень котелень». Одарич додав, що заступник міського голови Черкас Анатолій Рибак спілкувався з паном Черніковим, який заявив, що припиняючи постачання газу він тим самим виконує «вказівку з Києва», і що «йому вказують, коли і яку котельню вимикати».

22.03.2007р. ВАТ “Черкасигаз” припинив подачу газу на котельні КП “Черкаситеплокомуненерго”, які розташовані за адресами: вул. Різдвяна, 35, вул. Ільїна, 220, а також котельню на даху житлового будинку по вулиці Петровського, 8/1. Внаслідок цього без тепла залишилися більше 100 житлових будинків, 3 дитячих садочки та 3 школи.