Чоловік убив замість мавпи свою рідну матір

Чоловік убив замість мавпи свою рідну матір

Жахлива трагедія сталась смт. Дашів Іллінецького району Вінницької області. 24 лютого у власному будинку було знайдено труп 75-річної жінки, на який були виявлені тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми та колото-різаної рани живота.

Про це повідомили «Обозревателю» у ЦЗГ УМВС України у Вінницькій області.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що пенсіонерку вбив її власний син. За словами начальника Іллінецького РВ УМВС України у Вінницькій області Володимира Швеця, старенька проживала разом зі своїм 33-річним сином, непрацюючим, який тільки й робив, що пиячив, зі всіма сварився та часто бив матір, за що неодноразово затримувався працівниками міліції.

Видео дня

23 лютого він «відмітив» чоловіче свято на стільки, що напився до «білої гарячки», прийшов додому й в черговий раз почав сварку. Як потім розповідав правоохоронцям, в ту ніч замість мами перед ним була якась «страшна істота», «чудовисько у вигляді величезної мавпи». Прокинувшись ранком та побачивши, що накоїв, чоловік змив з себе кров, переодягнувся та побіг до сусідів, яким повідомив, що, повернувшись ранком додому, знайшов мати вбитою. Сусіди, звичайно, повідомили про подію в міліцію.

Працівникам міліції небагато часу знадобилось, щоб зрозуміти, хто скоїв злочин. На місці події ними були виявлені знаряддя вбивства: обрізок поліна та кухонний ніж.

Наразі чоловік затриманий. Подальшу його долю вирішить суд.