Шок! 72-річний секс-гігант ґвалтував 10-річного хлопчика

Шок! 72-річний секс-гігант ґвалтував 10-річного хлопчика

Як повідомили “Оглядачу” в прес-центрі УМВС у Львівській області, розкриття жахливого злочину почалося, коли до реанімації лікарні у важкому стані потрапив десятирічний Сергій. Лікарі поставили діагноз – дитина була отруєна алкоголем. Щоб з’ясувати хто довів хлопча до такого стану, медики звернулися до правоохоронців. Те, що вдалося встановити міліціонерам, нормальній людині осягнути важко.

72-річний Ярослав, колишній працівник слідчого ізолятора, давно вже пенсіонер, користувався повагою у сусідів, мешкав сам в однокімнатній квартирі у Львові. Його дружина померла, але він підтримував добрі стосунки з сім’єю її подруги, котра проживала неподалік. Донька подруги - Люба та двоє її дітей час від часу навідували дідуся Славка. Деколи десятирічний Сергійко ходив до нього сам, а в останній раз він потрапив до лікарні.

Правоохоронцям Сергій розповів, що дідусь робив з ним дивні речі. Вони систематично займалися оральним сексом, після чого дід Ярослав давав попити вина та пару гривень на цукерки. Коли затримали підозрюваного, він в усьому зізнався та здивував набагато більше. Виявляється, мати дитини сама була його коханкою, знала про розбещення свого Сергійка.

Люба працювала кондуктором. Була одружена, колишній чоловік бив. Хоча діти не від нього, але записав їх на своє прізвище. Сергійко та його сестра ходили до школи. Одного дня вона застала свого діда-коханця під час зносин з сином. Після цього у них була «дуже серйозна» розмова. За своє мовчання горе-мати взяла десять тисяч гривень, ці кошти дід збирав собі на похорон, але не заборонила зустрічей, навіть запропонувала свою дванадцятирічну доньку.

У цій історії остаточні крапки не поставлені, наразі ведеться слідство. Любитель маленьких дітей затриманий, його долю вирішить суд. Поведінка та дії матері також не залишаться поза увагою, вже повідомленні органи місцевої влади, котрі дадуть остаточну оцінку.