Одеська міліція позбавила сексу Європу та США

Одеська міліція позбавила сексу Європу та США

В Одесі працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Одеській області викрили порностудію, де з квітня минулого року виготовляли фото та відеопродукції, яку потім розповсюджувалася через комп’ютерну мережу Інтернет. Споживачами одеської «полунички» були, переважно, громадяни США та Західної Європи.

Про це повідомили «Обозревателю» в прес-службі ГУБОЗ МВС України.

Працівники УБОЗ провели 4 оперативні закупівлі порнографічної продукції. Це дало змогу викрити усе злочинне угруповання з розгалуженими міжнародними зв’язками. За гратами опинилися генеральний директор порностудії, троє системних адміністраторів та троє моделей. Серед затриманих 21-річна громадянка Молдови та старшокурсники одеських вищих навчальних закладів. Ще десяток дівчат — проходять у справі як свідки.

Серед доказів вилучених під час обшуків — комп’ютерне обладнання, облікова документація, в тому числі, графік «роботи» порномоделей, відомості про видачу їм «гонорарів», а також 6.5 тисяч доларів готівкою та пластикова карта рахунку відкритого в одному з іноземних банків, куди надходили кошти з трьох порносайтів.

За даним фактом Слідчим управлінням ГУМВС України в Одеській області порушено кримінальну справу за ч.3 ст.301 КК України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).