Від завтра на «Інтері» може розпочатися страйк

300
Від завтра на «Інтері» може розпочатися страйк

Сьогодні, 31 січня 2007 року, закінчується останній день, коли власники і менеджмент телеканалу «Інтер» повинні розпочати офіційні переговори щодо врегулювання трудового конфлікту.

Видео дня

Про це йдеться у заяві заступника голови Незалежної Медіа-профспілки України Михайлини Скорик, поширеній прес-службою профспілки.

Колектив телекомпанії, як це і передбачено трудовим законодавством, обрав уповноважених представників на переговори. Однак менеджмент і власники телеканалу «Інтер» ігнорують право колективу на переговори, що є грубим порушенням не тільки конституційних прав журналістів, але й міжнародних зобов’язань, які взяла на себе держава Україна, — відзначає Скорик.

Відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», власники повинні були розглянути вимоги працівників «Інтера» у триденний термін.

26-го січня відбулася зустріч представників інформаційно-аналітичної служби «Інтера» з генеральним продюсером каналу Анною Безлюдною, під час якої вимоги колективу не були задоволені. Таким чином з 26 січня 2007 року цей конфлікт є офіційним колективним трудовим спором.

Медіа-профспілка закликає власників і їх уповноважених представників негайно призначити своїх представників до примирної комісії і розпочати переговори щодо вимог, висунутих трудовим колективом. Нагадуємо, що цей час закінчується о 24.00 31-го січня 2007 року.

Якщо переговори не розпочнуться до зазначеного часу, трудовий колектив «Інтера» розпочне офіційну підготовку до страйку та інших акцій протесту на захист своїх прав. Одночасно Медіа-профспілка ініціює початок утворення трудового арбітражу для вирішення цього конфлікту за допомогою сторонніх фахівців, експертів, представників органів влади. У першу чергу, ми сподіваємося на виконання своїх обов’язків Національною службою посередництва і примирення, до якої вже звернувся трудовий колектив «Інтера».

Про скандал на телеканалі «Інтер» докладніше читайте тут.