Росія видасть Україні підозрюваного у вбивстві Єрохіна

396
Росія видасть Україні підозрюваного у вбивстві Єрохіна

Затриманого у Росії колишнього співробітника Державної податкової адміністрації міста Києва Сергія Біду, який підозрюється у вбивстві полковника Романа Єрохіна, 23 січня екстрадовано в Україну.

Видео дня

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомив генеральний прокурор України Олександр Медведько, повідомляє УНІАН.

За його словами, наразі для Біди судом обрано міру запобіжного заходу утримання під вартою, він допитується як обвинувачений.

Крім того, як зазначив Медведько, із затриманим в подальшому будуть проведені всі необхідні слідчі дії, включаючи очні ставки та відтворення ситуації вбивства.

Нагадаємо, Роман Єрохін працював в УБОЗ Донецької області і займався виявленням центрів конвертації. Він був переведений до Києва в лютому 2006 року після того, як над ним нависнула загроза у зв`язку з розслідуванням ряду справ про великі центри конвертації.

20 серпня 2006 року в одному з районів Київської області було знайдене тіло Єрохіна.

Через декілька днів міліція затримала ключового фігуранта у справі про вбивство полковника — колишнього працівника УБОЗ Вадима Кліковського, який переховувався на території Тернопільської області.