Івченко проходить по дев’яти справах (оновлена)

1,3 т.
Івченко проходить по дев’яти справах (оновлена)

Генеральна прокуратура за матеріалами перевірок Головного контрольно-ревізійного управління порушила 9 кримінальних справ за фактами порушень, виявлених в НАК «Нафтогаз Україна».

Видео дня

фото PHL

Про це повідомив голова Головного контрольно-ревізійного управління України Петро Андрєєв сьогодні на прес-конференції, повідомляє УНІАН.

За його словами, створено слідчо-оперативну групу для розслідування цих кримінальних справ, до складу якої увійшли представники ГоловКРУ.

При цьому Андрєєв зазначив, що перевірятиметься як діяльність екс-голови правління НАК «Нафтогаз України» Олексія Івченка, так і діяльність структури загалом. Зокрема, Андрєєв зазначив про факти фінансування НАК «Нафтогаз України» будівництва газопроводів, які були збудовані за рахунок коштів громадян.

В той же час, як повідомив сьогодні Генеральний прокурор Олександр Медведько, Олексій Івченко через звернення до Шевченківського суду скасував постанову ГПУ про порушення проти нього кримінальної справі. ГПУ в свою чергу звернулася до Апеляційного суду щоб скасувати це рішення.

Нагадаємо, 29 січня газета «Коммерсантъ-Украина» повідомила, що Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу за фактом зловживань в НАК «Нафтогаз України» її колишнім керівництвом — головою правління Івченком і його заступником Олегом Бахматюком.

Ще раніще ми повідомляли, що ГПУ порушила кримінальну справу проти колишнього керівництва НАК «Нафтогаз Україна».