newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

В Україну ввезли неіснуючий автомобіль

В Україну ввезли неіснуючий автомобіль

Наш співвітчизник ввіз на територію України новий автомобіль «Феррарі S 430» і повідомив, що він коштує 130 тисяч доларів США. Однак службу боротьби з контрабандою та митної варти Кіровоградської митниці зацікавив той факт, що такої моделі автомобіля не існувало в жодному з каталогів. В ході перевірки з’ясувалося, що такої моделі транспортного засобу справді не існує, а ввезено було «Феррарі F 430».

Про це пові домили «Обозревателю» у прес-службі Державної митної служби.

У подальшому було встановлено, що даний автомобіль був зареєстрований у Німеччині ще в 2005 році. Тому, на момент перетину кордону України вказаний транспортний засіб не міг бути новим, як заявив громадянин, а вже був у використанні. Таким чином платежі на ввезення такого автомобіля суттєво збільшувалися.

Крім цього, вартість автомобілю по наданим до митного контролю документам насправді була нижче фактичної. Згідно ж експертизи, вартість такої моделі «Феррарі» в Німеччині становить як найменш 150 тисяч євро, а не 130 тисяч доларів США, як було заявлено громадянином.

Видео дня

Те, що громадянином в митній декларації було зазначено неправдиві відомості про автомобіль, істотно вплинуло на розмір оподаткування даного автомобіля. Це спричинило недобори податків і зборів більше ніж на 200 тисяч гривень.

По вищевказаному факту наприкінці минулого року Службою боротьби з контрабандою та митної варти нашої митниці складено протокол про порушення митних правил по статтям 352 та 355 Митного кодексу України, а нещодавно за результатами отриманої експертизи порушена кримінальна справа за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст. 201 ККУ (контрабанда).