Луценко поїхав в улюблене місто Остапа Бендера

213
Луценко поїхав в улюблене місто Остапа Бендера

19 вересня у місті Ріо-де-Жанейро (Бразилія) розпочала роботу 75-а Генеральна Асамблея Інтерполу, в роботі якої взяла участь представницька делегація України на чолі з Міністром внутрішніх справ Юрієм Луценко. До складу делегації також увійшов керівник робочого апарату НЦБ Інтерполу в Україні Кирило Куликов.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Під час виступу на засіданні Генасамблеї Юрій Луценко повідомив про значні перетворення, що відбулися останнім часом в нашій державі та, зокрема, у роботі правоохоронних органів. Міністр підкреслив, що завдяки увазі, яка приділялася урядом України, вдалося в середньому на 25 відсотків знизити злочинні прояви по основних видах злочинів.

Міністр внутрішніх справ високо оцінив рівень співпраці МВС України з Інтерполом. Особливий наголос було зроблено на завершенні оснащення новітніми системами інформаційного обміну базами даних, які запроваджені в Інтерполі, та, завдяки його технічному сприянню, вже розгорнуті у всіх регіонах України.

Видео дня

У своєму виступі Юрій Луценко також поінформував Генеральну асамблею Інтерполу щодо пріоритетів у роботі правоохоронних органів нашої держави. Зокрема, були відзначені боротьба з торгівлею людьми, незаконним обігом наркотиків, викраденням автотранспорту, а також з нелегальною міграцією. Міністр відзначив, що правоохоронні органи нашої держави суттєво посилили роботу по боротьбі з нелегальною міграцією. Уряд України, підкреслив Юрій Луценко, суворо дотримується усіх взятих на себе міжнародних зобов’язань з цього питання. Водночас, Україна потребує допомоги в облаштуванні таборів утримання нелегальних мігрантів, налагодженні ефективних форм психологічної роботи з ними тощо.

Під час окремої зустрічі Юрія Луценка з Генеральним секретарем Інтерполу Р.Нобелем сторони обговорили низку питань щодо подальшого поглиблення взаємодії між Інтерполом та МВС України та проаналізували хід підготовки міжнародної конференції Інтерполу з питань боротьби з біотероризмом, яка відбудеться у Києві у листопаді цього року.