Азаров збирається ще раз продати "Криворіжсталь"

177
Азаров збирається ще раз продати 'Криворіжсталь'

„Криворіжсталь“ може бути знову продана, якщо за це проголосує Верховна Рада. Урядовці внесли до парламенту, у додатку до проекту держбюджету на 2007 рік, перелік підприємств, які рекомендуються для приватизації або реприватизації. Серед них – „Міттал Стіл Кривий Ріг“.

Проект бюджету на наступний рік має рекордний дефіцит – 15 мільярдів гривень. Із них близько 10 мільярдів уряд розраховує покрити завдяки приватизації. Одначе, як виявляється, деякі запропоновані до продажу підприємства вже продані. Металургійний комбінат „Криворіжсталь“ торік у держави купили індуси в результаті безпрецедентного за прозорістю аукціону з приватизації.

Утім, голова Фонду державного майна Валентина Семенюк уже заявляє про невиконання новими власниками інвестиційних зобов“язань. Депутати ставляться до цього питання по-різному. Соціаліст Йосип Вінський повертатися до цієї теми вважає з правового погляду некоректним. Водночас, представник Партії Регіонів Василь Хара називає це черговими інсинуаціями. За його словами, „Криворіжсталь“ країна вже „проїла“.