Тимошенко думає, що Янукович обманув своїх виборців

Тимошенко думає, що Янукович обманув своїх виборців

"Багато людей, які голосували за Януковича і його партію, сьогодні просто обмануті", – заявила Юлія Тимошенко у своєму виступі з парламентської трибуни у четвер, 21 вересня, коментуючи презентований урядом Віктора Януковича проект державного бюджету України на 2007 рік.

Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

"Цей бюджет є не просто антисоціальним: це є бюджет руйнації соціального життя кожної людини в Україні", – пояснила вона і нагадала, що уряд Януковича запланував, зокрема, скасування пільг і відмовився від підвищення пенсій та заробітної плати всупереч обіцянкам, які Янукович і його партія роздавали на виборах.

"Що стосується мінімальної заробітної плати – вона не підвищується практично аж до 1 липня, а з 1 липня – на 5%. Тим часом тарифи і все інше дорожчає у 2-3 рази. Порівняйте, будь-ласка", – додала Тимошенко і, звертаючись до представників Партії регіонів, запитала: "Чому ви людям про це не сказали під час виборів?.."

Видео дня

"Можу також сказати вам, що безумовно 8,5 тисяч гривень при народженні діти отримувати не будуть, тому що Микола Янович (Азаров) як досвідчений бюрократ передбачив таку кількість довідок, які потрібно надати, що жодна родина ніколи не буде здатна їх надати. Тому дурити людей також непотрібно", – наголосила Юлія Володимирівна.

Вона звернула увагу парламентських лібералів на те, що запропонований проект держбюджету передбачає 16 нових податків. Лівому сектору парламенту Тимошенко нагадала, що уряд Януковича не збирається повертати громадянам заощадження за рахунок приватизації, натомість "10 мільярдів розписуються на потреби "своїх хлопців" у бюджеті".

"Це – бюджет колосальної тіньової економіки, – наголосила Юлія Тимошенко. – Такої бюджетної ганьби ще ніколи не було в Україні. Ми будемо голосувати і подали відповідну постанову про відхилення найгіршого бюджету найгіршого уряду України".

Раніше сьогодні вона зазначила, що спільна позиція Блоку Юлії Тимошенко і "Нашої України", яка також не підтримує урядовий проект бюджету, може стати початком спільної опозиційної діяльності.

Юлія Тимошенко також висловила переконання, що "і соціалісти, й комуністи цю ганьбу підтримати не зможуть".