newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Катеринчука продали «любі друзі»?

Катеринчука продали «любі друзі»?

Якщо «Наша Україна» увійде до коаліції, вона не зможе впливати на політику уряду. Про це заявив народний депутат від «Нашої України» Микола Катеринчук в інтерв’ю «Газеті по-українськи».

«Ми просто не зможемо впливати. А якщо зараз зламати позицію депутатів, які ще зберегли своє політичне обличчя, то в них нічого не залишиться. Вони стануть відпрацьованим матеріалом в політиці й робитимуть усе, що вигідно більшості. Не думатимуть ні про які ідеали, а просто стануть частиною машини в триста голосів для вирішення будь-яких питань», — переконаний він.

Катеринчук у цьому контексті привів приклад соціаліста Василя Сушка. «Подивіться на Василя Цушка — він опускає очі, коли виступає. Він не вірить у те, що каже. А я знаю його більш як десять років. Він був міцним опозиціонером. Мені по-людськи його шкода», — сказав нашоукраїнець.

Видео дня

Щодо можливих виходів із ситуації, що склалася, Катеринчук заявив: «Ситуація в «Нашій Україні» справді складна. Є два варіанти — і обидва погані. Але треба залишатися чесними перед виборцями. Тоді хоча б майбутнє є».

Також Микола Катеринчук пояснив ситуацію, в якій він зараз опинився у «Нашій Україні». За його словами, коли Юлія Тимошенко з трибуни оголосила, що він з Князевичем не погоджуємося приєднатися до антикризової коаліції, до Президента прийшли «відомі всій країні люди» і розповіли йому, що Катеринчук продався Тимошенко.

«Я особисто вважаю, що маю право на самостійну позицію. А з Тимошенко ми справді зустрічалися минулої п’ятниці. Це була наша перша особиста зустріч за весь час мого перебування в політиці. Поговорили про закон про опозицію. Із нею цікаво спілкуватися. А от працювати — складно», — зізнався політик.