У Дніпропетровську відкрили готель для риб та рослин

736
У Дніпропетровську відкрили готель для риб та рослин

У Дніпропетровську відкрився незвичний готель. Живуть у ньому не люди, а риби і рослини. Попри те, що клієнти самі не приходять, готель ніколи не стоїть пусткою.

Готель для риб відкрив рибар-аматор Сергій Безхлібний. Ідея такого закладу виникла випадково, хоча схожі послуги доводилося надавати і раніше.

Сергій Безхлібний, рибар: “У кого-то лопнул аквариум, у кого-то маленький ребенок что-то кинул и разбил аквариум, либо же заболела рыбка, либо одну рыбку начинают угнетать другие рыбки”.

Грошей за послуги не брали, максимум – за живлення, та одного разу до Сергія звернувся бізнесмен, в якого посеред ночі розбився акваріум. Через півтора місяця він придбав собі новий і дуже здивувався, коли з нього за зберігання риби не взяли грошей.

Видео дня

Сергій Безхлібний, рибар: “А он говорит, да нет, подождите, давайте посчитаем, сколько вы потратили на электроэнергию, сколько труда вложено, сколько, говорит на отопление”.

Нових мешканців готелю розподіляють за станом здоров’я та здатністю уживатися із сусідами - розбишак відселяють. Визначають їх легко, досвіду для цього вистачає - у розпліднику Безхлібних біля 10 тисяч риб понад тисячі різновидів. А нещодавно вони відкрили готель-санаторій і для рослин.

Сергій Безхлібний, рибар: “У нас помещения, там где стоят акрвариумы, и в помещении довольно большая влажность, это соотносимо только с субтропиками. Для растений это очень благоприятная среда, плюс самое лучшее удобрение для растений – это их поливать водой из аквариумов”.

За таких умов слабкі рослини швидко одужують. Аби поліпшити обслуговування засновник готелю вступив до університету, але не на готельний бізнес, а на біофак. Каже: його пожильцям ці знання більше стануть у пригоді.