УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Криму двоє вагітних забили до смерті подругу

У Криму двоє вагітних забили до смерті подругу

На лаві підсудних опинилися 2 жінки на останніх термінах вагітності, яких звинуватили у вбивстві подруги. Майбутніх матусь засудили на 8 років.

Олена Веселкова, 24 роки, з татарського містечка Аргиз завинила перед двома своїми кращими подругами. Одній не повернула спідницю, а у іншої відбила хлопця. Катя Варавинова і Юля Латкіна, не дивлячись на вагітність - обидві вони були в положенні, прощати таке не збиралися і вирішили покарати Олену.

Ввечері вони дочекалися колишню подружку, яка теж, як з'ясувалося, чекала дитину, на пустинній вулиці. Від декількох потужних ударів в обличчя Олена впала на землю. Побачивши безпорадність подруги, жінки озвіріли. Вони зламали Олені руки, били її ногами і душили до тих пір, поки та не перестала ворушитися.

Вагітних убивць знайшли швидко. Обидві злочинниці відразу зізналися у вбивстві і попросили не судити їх суворо. Суддя взяв до уваги щиросерде зізнання і те, що одна з дівчат була на 6 місяці вагітності, а інша - на 8. Майбутніх матусь засудили до 8 років виправної колонії.