newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Порошенко обома руками вчепився за прем’єра Тимошенко

Порошенко обома руками вчепився за прем’єра Тимошенко

Петро Порошенко виступає за перевибори. «Не бачу іншої можливості, як прийняти спокійне рішення про перевибори», — заявив він журналістам у Верховній Раді.

Видео дня

На запитання, чи вигідний такий варіант «Нашій Україні», Порошенко відповів, що зараз не стоїть питання таким чином. «Однозначно, те що зараз відбувається у парламенті, не вигідно країні. Нині тут реалізовується силовий сценарій, коли Мороза під конвоєм Партії регіонів водять з одного кабінету в інший», — заявив Порошенко.

«Нашоукраїнці» говорять, що реалізувати сценарій перевиборів дозволяє подання на прем’єра Тимошенко, яке лежить у Президента. Отож, подання на прем’єра Януковича від нової коаліції створить неоднозначну ситуацію, коли Віктору Ющенко знадобиться тлумачення Конституційного Суду. А позаяк Конституційний Суд в Україні не діє, терміни формування уряду будуть затягнені і Президент матиме законне право розпустити парламент.

Паралельно буде відбуватися блокування Верховної Ради. Зокрема нардеп з БЮТ Сергій Поліщук розповів «Обозу», що їм вдалося вивезти з ладу систему «Рада». «Ми дуже постаралися, там навіть декількох штучок вже не вистачає», — заявив Поліщук.

На запитання, чого у них не вийшло не допустити Олександра Мороза на трибуну, Поліщук додав: «Ми дуже добре блокували, але Мороз таке слизьке створіння — йому якось вдалося прослизнути».