newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Януковичу нарешті подарували картину Анни Ахметової

Януковичу нарешті подарували картину Анни Ахметової

Члени Партії регіонів, які учора не встигли привітати їхнього лідера Віктора Януковича із днем народження, приходять на політраду з букетами квітів.

Видео дня

Лідеру Партії регіонів перед усім дарують червоні троянди. Зокрема з невеликим букетом цих квітів прийшов Леонід Кравчук. Він сказав «Обозу», що прийшов до Януковича поздоровити Януковича суто з людських міркувань, бо посади його вже не цікавлять. «Я тільки зараз дізнався, яке прекрасне життя», — заявив Кравчук.

Великий букет червоних троянд в подарунок Януковичу принесла Тетяна Засуха. «Я дарую йому свою прихильність і ось ці квіти», — сказала вона.

Один «регіонал» приніс картину — величезне панно розміром з людський зріст — зміст якої не відомий, оскільки подарунок був упакований.

А ось Людмила Кириченко подарувала Януковичу вишиту скатертину. На ній сцени з полювання пояснила Кириченко.

Переважна більшість чоловіків-депутатів розповіли «Обозу», що прийшли сьогодні без подарунка, бо збиралися не на день народження, а на політраду.

Сергій Ківалов подарував Віктору Януковичу набір для дайвінгу. «Я сам цим дуже захоплююся, тому вирішив і Віктора Федоровича привчити. Тому купив йому маску, трубку – все для плавання», - розповів Ківалов. Він також він зізнався «Обозревателю», що було намальовано на картині, яку приносили в «Зоряний»

«Охотники с дичью», - повідомив Ківалорв. На питання, хто подарував, він сказав, «не знаю, хтось із депутатів». Згодом виявилося, що це – подарунок від депутатської групи з фракції Регіонів.

Святослав Піскун поскаржився, що Януковичу нічого не подарував, б не може його здибати. Але сказав, що планує подарувати невелику ікону з Почаївської лаври.

Азаров відмовився говорити на цю тему, так само як і молодший син Януковича. На питання, чи може він ощасливив тата онуком, молодий депутат обурився: «Я ще не збираюся, це тато хоче!»

Нестор Шуфрич привіз Віктору Януковичу величезний букет червоних троянд . Крім квітів Нестор Іванович приготував Януковичу ще якийсь сюрприз. «Говорити не буду, подарунок – це річ інтимна».

Степан Гавриш виявився оригіналом. Замість червоних він подарував 50 білих троянд, які, як відомо, символізують чистоту та невинність.

Тарас Чорновіл розповів, що Януковича ще не ощасливив подарунком, бо у нього склалася добра традиція: дарувати подарунки лідеру ПР через місяць після дня народження. За його словами, він збирається поїхати машиною в італійське місто Барі, де похований Святий Миколай, та відшукає там гарну ікону цього святого, написану обов’язково у візантійському стилі. Чорновіл додав, що такі подарунки Янкович особливо полюбляє

Богатирьова заявила, що подарувала Віктору Федоровичу «хорошие добрые подарки, достойные этого человека». Що конкретно – уточнити відмовилася.

Ганна Герман подарувала букет ромашок та журнал «Профіль», де надрукований нарис про Віктора Федоровича.

Депутати Святаш та Шкіря в один голос заявили, що подарували Януковичу «перемогу».

По завершенню політради із штабу ПР в «Зоряному» виносили подарунки і вантажили у автомобілі. Однією з найгроміздкіших речей виявилася шкатулка – «Кобзар» Шевченка. Подарунок зроблений з дорогого дерева, з позолоченими краями та численними золотими візерунками. Розмір ця «книга» має велетенський – як дитяча подарункова книжка. Встановлюється цей «фоліант» на золотих лапках. Інші подарунки мають більш скромний вигляд.

Свій день народження Янукович святкував учора, провів він його в Донецьку, в колі сім’ї.

Урізноманітнили святкування лідеру партії група депутатів, які окремим рейсом прилетіли з Києва в Донецьк, щоб привітати Віктора Федоровича.