Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Новости расследований

Аварію ліфту спихнуть на японців?

265

Заступник міністра транспорту та зв’язку Семен Кроль розповів журналістам про аварію ліфта в приміщенні Міністерства транспорту, повідомляє кореспондент "Оглядача" Дмитро Іванческул.

Зокрема, замміністра висловив здивування, що аварія трапилася з ліфтом, який був введений в експлуатацію лише два роки тому в абсолютно новому приміщенні.

Ліфти в міністерстві - словацького та фінського виробництва. Ліфт, що обірвався вчора, був словацьким, тому вже вчора Спеціальна комісія по розслідуванню аварії ліфта викликала представників фірми-виробника, а також будівельників.

Дослідження механізмів ліфту пошкоджень не виявило, тому наразі вважається, що не спрацювала електроніка, яка, до речі, японського виробництва. Із 16 чоловік, що постраждали внаслідок аварії, у важкому стані знаходиться лише один. Трьох уже прооперовано, іншим було надано необхідну медичну допомогу. Як повідомляють лікарі, тяжких наслідків для здоров’я ця катастрофа не матиме, ніхто не залишився інвалідом.

Постраждалим надається допомога від Мінтрансзв’язку у вигляді продуктів харчування та ліків. Не зважаючи на те, що у вчорашніх повідомленнях йшлося про падіння ліфту з 23-го на 11-й поверх, заступник міністра розповів, що з 23-го на 11-й поверх ліфт опустився без проблем, і почав падати з 11-го поверху, зупинившись за півметра до першого поверху.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Автор

Наши блоги