Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
БлогиМир

/Новости политики

Ющенку вручили вірчі грамоти посли шести країн

72

У Маріїнському палаці відбулася церемонія вручення Президентові України Віктору Ющенку вірчих грамот від Надзвичайних і Повноважних Послів Республік Корея, Узбекистан, Панама, Кенія, Бенін та Сан-Марино.

Вірчі грамоти Главі Української держави вручили посол Республіки Кореї Хо Сун-Чьол, посол Узбекистану Ільхом Хайдаров, посол Панами (за сумісництвом) Такіс Антоніо Фотіс Очоа, посол Кенії (за сумісництвом) Мачаге Соспетер Магіта, посол Беніну (за сумісництвом) д'Альмейда Віссінто Аі, посол Сан-Марино (за сумісництвом) Еспозіто Паоло.

Вітаючи новопризначених глав дипломатичних місій в Україні, Президент назвав символічним те, що вони представляють чотири континенти світу. «Цим, очевидно ще раз засвідчується устремління ваших держав і України бачити динамічні відносини між нашими країнами незалежно від географії», – зазначив він.

В. Ющенко підкреслив, що Україна має намір «відчутно активізувати дипломатичні зусилля на усіх напрямках міжнародної арени».

Президент, крім того, нагадав, що за кілька днів в Україні відбудуться вибори. «Я переконаний, що ви станете свідками перших в Україні чесних прозорих демократичних виборів. Цим ми хотіли виказати повагу до людини і виборця, підкреслити унікальне право людини на свободу, і перш за все, свободу вибору», – сказав Президент, звертаючись до присутніх дипломатів.

В. Ющенко побажав новопризначеним послам успішної роботи і висловив переконання, що вона буде скерована на подальше зміцнення двосторонніх відносин держав, які вони представляють, з Україною.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

Наши блоги